ul. Górczewska 179 , 01-459 Warszawa+48 (22) 836 55 06
  • Mieszkasz w Warszawie i szukasz punktu wymiany szyb samochodowych? A może chcesz je przyciemnić?

    Mieszkasz w Warszawie i szukasz punktu wymiany szyb samochodowych? A może chcesz je przyciemnić?

Wymiana szyb samochodowych

Gwarancja jakości


W pierwszej kolejności przeprowadzamy rzetelną ocenę szkód i wstępną wycenę kosztów naprawy. W większości przypadków usługi te są refundowane przez firmy ubezpieczeniowe. Nie robimy niczego bez Twojej wiedzy i zgody! Zdajemy sobie sprawę, że Klienci oczekują od nas, żebyśmy przed przystąpieniem do działania jasno określili zakres niezbędnych czynności. Z nami nie musisz się o nic martwić, z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na interesujące Cię zagadnienia. 

Regeneracja szyb


Naprawiamy wszystkie uszkodzenia punktowe auto szyb przy pomocy profesjonalnych maszyn naprawczych. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Jeżeli tylko sytuacja tego wymaga, korzystamy również z tradycyjnych systemów ręcznych – śrubowych i tłoczkowych. Poza świetnymi efektami wizualnymi nasza naprawa jest w stu procentach niezawodna i doskonale zabezpiecza przed dalszymi pęknięciami. 

Wymiana i montaż


W dzisiejszych czasach ciężko funkcjonować bez samochodu i doskonale to rozumiemy. Dobrze wiemy, że naszym Klientom zależy na czasie, dlatego staramy się realizować polecone nam zadania ekspresowo, niezależnie od rodzaju usługi. Daj nam chwilę, a nowa szyba czołowa pojawi się w Twoim samochodzie w mgnieniu oka! 
Przyklejamy naklejki rejestracyjne ze starych szyb na nowo wymienione szyby.

Przyciemnianie szyb

 


Proponujemy naszym Klientom przyciemnianie szyb samochodowych specjalnymi foliami dla skutecznej redukcji szkodliwego promieniowania UV i wyeliminowania blasku, aby prowadzenie auta było bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Ponadto przyciemnione szyby mają też wpływ na wygląd pojazdu – nadają mu charakteru i uroku. Pamiętaj, możesz przyciemnić wszystkie szyby oprócz czołowej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. W ofercie posiadamy różne rodzaje folii do przyciemniania. Prace wykonujemy szybko, sprawnie, a na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.

Zobacz zdjęcia

Naprawa mechanizmu podnoszenia szyb


Jeśli mechanizm opuszczania i podnoszenia szyby w Twoim samochodzie szwankuje, zgłoś się do nas! Nasz zespół specjalistów szybko zdiagnozuje problem i zaproponuje optymalne rozwiązanie. W przypadku awarii szyba w Twoim pojeździe może się zablokować, co wymaga bardzo drobiazgowych praw naprawczych – a to dlatego, że mechanizm składa się z niezwykle skomplikowanego zestawu dźwigni lub linek (w zależności od zastosowanego modelu). My jednak wiemy, jak doprowadzić mechanizm do prawidłowego funkcjonowania. W razie potrzeby oferujemy całkowitą wymianę mechanizmu na nowy.